IX. Sürdürülebilir Finans Forumu 22 Kasım’da Borsa İstanbul’da!

Etkinlik Tarihi: 22.11.2023

SKD Türkiye olarak UN Global Compact Türkiye iş birliğinde bu sene dokuzuncu kez düzenlediğimiz Sürdürülebilir Finans Forumu’nu 22 Kasım Çarşamba günü üye bankalarımız arasında yer alan Akbank, Garanti BBVA, Türkiye İş Bankası, Türkiye Kalkınma ve Yatırım Bankası, Odeabank, Şekerbank ve Türkiye Sınai Kalkınma Bankası sponsorluğunda Borsa İstanbul'da gerçekleştiriyoruz.

Program; Borsa İstanbul Genel Müdürü Korkmaz Ergun, Küresel İlkeler Sözleşmesi İmzacıları Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Dördüncü ve SKD Türkiye Yönetim Kurulu Başkanı Ebru Dildar Edin'in hoş geldiniz ve takdim konuşmalarıyla başlayacak.

Forumda Dünya Bankası Türkiye Ülke Direktörü Humberto López konuk konuşmacı olarak yer alacak.

Türkiye bankacılık sektöründen ve uluslar arası kurumlardan değerli konuşmacıların bir araya geleceği panellerde “Depremden Etkilenen Bölgelerin Finansman İhtiyaçlarını Uzun Vadeli ve Sürdürülebilir Kaynaklarla Karşılamak” ve “Yeşil ve Depreme Dayanıklı Şehirlerin Alternatif Sürdürülebilir Kaynaklarla Finansmanı” konularını ele alacağız.

Forum kapsamında düzenleyeceğimiz Özel Oturumda ise Uluslararası Sermaye Piyasaları Derneği, (ICMA), Borsa İstanbul, BDDK ve SPK yetkilileri ile “Uluslararası Çerçeveden ve Türkiye’den Sürdürülebilir Finans Gelişmeleri”ni konuşacağız.

  • Fiziksel katılım için lütfen tıklayınız.
  • Forum programında yer alan konuşmalar ve paneller Türkçe ve İngilizce dillerinde gerçekleştirilecektir. Etkinlik Zoom üzerinden canlı yayınlanacak olup, simultane çeviri hizmeti verilecektir.
  • Etkinliği Zoom üzerinden izlemek için lütfen tıklayınız.
  • Etkinliği orijinal dilinde SKD Türkiye Youtube kanalı üzerinden izlemek için lütfen tıklayınız.