Döngüsel İş Tasarımı Eğitimi - 2

Etkinlik Tarihi: 28.11.2019

Döngüsel İş Tasarımı Eğitim'leri SKD Türkiye ve Hollandalı Döngüsel Tasarım danışmanı CIRCO işbirliğiyle devam ediyor.

Daha önce Mayıs ayında gerçekleştirdiğimiz döngüsel ekonomi tabanlı iş modelleri geliştirme eğitimi yoğun ilgi sebebiyle tekrarlanıyor.

SKD Türkiye tarafından düzenlenecek olan 3 günlük Döngüsel İş Tasarımı Eğitimi'nde döngüsel ekonomi prensipleriyle iş modeli yaratmak ve varolan iş modelini döngüsel ekonomi prensiplerine göre yeniden ele almak için yöntemler, uygulamalar, mali ve süreç analizleriyle birlikte CIRCO eğitmenleri tarafından aktarılacaktır. Detaylı bilgi için Türkiye Materials Marketplace sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Döngüsel İş Tasarımı Eğitimi 

SKD Türkiye Döngüsel İş Modeli Tasarım Eğitimi, döngüsel ekonominin gelişimini tasarım yoluyla hızlandırmayı hedefliyor. Eğitim ve atölyeler aracılığıyla iş modellerinizi yeniden değerlendirebilir, döngüsel tasarım ve girişimcilik olanakları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu eğitim ile beraber yeni ürün, hizmet ve iş modellerinin geliştirilmesi fırsatlarını keşfederek ve döngüsel ekonomiye geçiş için gerekli adımları atabilirsiniz. Detaylı bilgi için Türkiye Materials Marketplace sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Eğitime Kimler Katılmalı?

Eğitim Döngüsel ve Sürdürülebilir İş Modelini oluşturmak veya geliştirmek isteyen üretici firmalar için uygundur. Eğitime aynı şirketten 2 kişinin katılması rica olunur. Döngüsel iş modeli geliştirme sürecinde en büyük değerin, farklı fonksiyonlardan kişilerin birbirleriyle etkileşime geçmesi ile yaratıldığı göz önünde bulundurularak, katılacak kişilerin şirketin değer zincirinin farklı halkalarından olmasına dikkat edilmelidir. Özellikle üretim ve ar-ge, operasyon, pazarlama, satış, iş geliştirme departmanlarının katılması tavsiye edilir. Detaylı bilgi için Türkiye Materials Marketplace sayfasını ziyaret edebilirsiniz. 

 

 

Döngüsel İş Tasarımı Eğitimi