Kullanıcı Adı : Şifre :
Arama


Organizasyon
Genel Bilgiler

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD) genel kurul tarafından iki yıllığına seçilen yönetim kurulu tarafından yönetilir. Üye şirketlerin genel müdür veya başkanlarından oluşan yönetim kurulu onbir asil ve beş yedek üyeden oluşur. SKD'nin günlük operasyonel çalışmaları genel sekreter ve ilgili profesyonel ekip tarafından yürütülmektedir. 

Dernek yönetim kurulu iki ayda bir, denetim kurulu yılda bir kez toplanır. 

Dernek operasyonel çalışmaları program ve çalışma grupları altında üyelerin katılımcı rolünü daha da güçlendirerek gerçekleştirilir. Çalışma grupları genel olarak ayda bir ve program grupları ise kendi çalışma planlarına göre yaptıkları plan dahilinde biraraya gelirler. 

Üye Katılım ve Katkıları

İş Dünyası ve Sürdürülebilir Kalkınma Derneği (SKD), üyeleri özel sektörün üst düzey temsilcilerinden orta düzey yöneticilere kadar uzanan ve çalışma konusu sadece Sürdürülebilir Kalkınma olan tek Sivil Toplum kuruluşudur.

SKD, Sürdürülebilir Kalkınma çalışmalarının planlanması aşamasında Türkiye adına önemli konuları paydaşları ile müzakere ederek, belirlenen alanlarda platformlar oluşturur, çalışmalar yapar. Üyelerinin bu çalışmalar sırasında yaparak öğrenmesine de imkan sağlayan ortamlar kurgular. Çalışmalar sırasında üyeler ve paydaşları ile oluşturduğu görüş ve öneriler ile bir düşünce kuruluşu (think tank) görevi de görür.

Sürdürülebilir Kalkınma konusunun geniş kapsamı nedeni ile odaklanılan konular farklı çalışma grupları altında genel iş planının parçası olarak üyelerimizce sürdürülmektedir. 

 
Dernek Kurulları ve Yürütme Birimi
Dernek Kurulları ve Yürütme Birimi
Yürütme Birimi
Dernek Kurulları ve Yürütme Birimi
Yönetim Kurulu - 7.Dönem
Dernek Kurulları ve Yürütme Birimi
Denetim Kurulu - 7.Dönem

  1   
Sayfa 1 / 1


Kullanım Şartları |  Gizlilik Şartları | Yardım

© Tüm Hakkı Saklıdır

Yukarı